Szukaj

FJE Facebook Like Box

Statistics - Statystyka

Użytkowników:
5339
Artykułów:
2211
Odsłon artykułów:
14369331

Odwiedza nas

Odwiedza nas 267 gości oraz 0 użytkowników.

Liga Obrony Kraju - Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000086818

BEMA60 - STRZELAJ NA WOLI DO WOLI

   
logo mazowszelok new
Dla Ligi Obrony Kraju 18 maja 2023 roku jest bardzo ważnym dniem. W tym to dniu dokonano uroczystego otwarcia nowej strzelnicy kulowej w Warszawie na ul Bema 60. W obecności przedstawicieli władz państwowych, wojewódzkich i Miasta Stołecznego Warszawy, Prezesa Związku Strzelectwa Sportowego, a także przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej, Policji oraz innych służb mundurowych dokonano przecięcia wstęgi.
   
  Informację przygotowało BMZW LOK

 

foto 5

Gospodarzem uroczystości był Prezes Ligi Obrony Kraju płk w st. spocz. Jerzy SALAMUCHA, który powitał przybyłych na uroczystość gości i w krótkim zarysie przedstawił historię Stowarzyszenia jak też historię budowy strzelnicy. Nowo oddawany obiekt jest uznany za najbardziej nowocześnie wyposażoną strzelnicę kulową w kraju.

foto 9

Zapewnia doskonałe warunki bezpieczeństwa. Strzelnica została wyposażona także w najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniające ochronę środowiska. Jest obiektem, który spełni wszystkie oczekiwania zarówno profesjonalistów jak też osób korzystających ze strzelnicy rekreacyjnie w tym osobom niepełnosprawnym.

foto 10
foto 7
foto 8
foto 3
foto 2

W trakcie pokazu gościom nas żywo zostały przedstawione warianty pracy tarczociągów, systemu oświetlania oraz zadymiania i nagłośnienia. W ocenie gości Strzelnica BEMA 60 jest PEREŁKĄ godną odwiedzenia przez młodzież i osoby dorosłe.

Jest miejscem, gdzie można realizować i doskonalić swoje umiejętności, a także zdobywać szlify i stawiać pierwsze kroki w coraz to bardziej popularnym strzelectwie.

foto 3

folder 1
folder 2
folder 3
list 1
list 2
list 3
list 4

 

 powrot

logo_lacznosc_lok

pzrs

logo_pzk

wot pzk logo

logo_kzr_all

herb_mazowsza_1

herb_wawa

logo_mon_1

logo cslii zagrze

logo_pttk_1

logo pzss

logo_wopr_1

logo_zhp_1

Copyright © 2014. SatAudio.